Aksident në kryeqytet, përplasen dy makina

Tirana

Aksident në kryeqytet, përplasen dy makina

Më: 30 shtator 2021 Në ora: 07:47
Foto ilustrim

Dita nis me aksident në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Lanës.

Në aksident janë përfshirë dy makina, një makinë tip Ford dhe një Foristradë, ku mësohet se kjo e fundit i ka prerë rrugën duke shkaktuar dhe aksidentin.

Ndërkohë nuk ka asnjë informacion për të lënduar nga ky aksident.

Në vendin e ngjarjes ka shkuar policia e cila po kryen veprimet proceduriale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat