OSHEE njofton, ja cilat zona të Tiranës s’do të kenë energji elektrike sot

Tirana

OSHEE njofton, ja cilat zona të Tiranës s’do të kenë energji elektrike sot

Më: 4 tetor 2021 Në ora: 09:06
Ilustrim

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se ditën e sotme rreth orës 09:00-16:00 disa zona të Tiranës do të mbeten pa energji elektrike për shkak të disa punimeve që po kryhen.

OSHE bën me dije se zonat që do mbeten pa energji, në intervale të ndryshme kohore, janë pjesërisht Rruga “Siri Kodra”, rruga “Vath  Kokalari”

“Stakim, 4 tetor

Në kuadër të përmirësimit të furnizimit me energji elektrike, OSSH do të kryejë sot punime në disa kabina gjatë intervalit kohor 09:00-16:00. Pa energji do të mbeten këto zona në Tiranë:

 Pjesérisht: Rruga “Siri Kodra”, rruga “Vath  Kokalari””, njofton OSHEE.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat