Zgjedhjet në Itali/ Veliaj uron kryebashkiakun e ri të Torinos për fitoren

Tirana

Zgjedhjet në Itali/ Veliaj uron kryebashkiakun e ri të Torinos për fitoren

Më: 18 tetor 2021 Në ora: 19:34
Erion Veliaj

Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ka uruar Lorusso Stefanon, kryebashkiakun e ri të Torinos.

Përmes një postimi në twitter, Veliaj shpreh angazhimin për të rinisur bashkëpunimin mes Tiranës dhe Torinos në fusha të ndryshme.

“Urime mikut Lorusso Stefano, kryebashkiaku i ri i Torinos, për fitoren e shkëlqyer!

Të gatshëm për të rinisur bashkëpunimin mes qyteteve tona”, shkruan Veliaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat