Ndërpritet energjia elektrike nesër në Tiranë: zonat dhe orari

Tirana

Ndërpritet energjia elektrike nesër në Tiranë: zonat dhe orari

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 17:12
Ilustrim

Nesër energjia elektrike do të ndërpritet sërish në disa zona në Tiranë për shkak të punimeve që po bëhen për mirëmbajtjen e rrjetit. 

OSHEE njofton se energjia elektrike do të shkyçet:

09: 30-13: 30

Partly: Zallherr, Kodër e Kuqe, Gërdec, Marqinet

09: 00-16: 00

Partly: “Shyqyri Brari” Street

09: 00-13: 00

Pjesërisht: Rruga “Sami Frashëri”, 1 godinë pas shkollës “Edit Durham”

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat