Aksident në Tiranë, drejtuesi i motorit përfundon në spital

Tirana

Aksident në Tiranë, drejtuesi i motorit përfundon në spital

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 22:11
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Don Boskos” ndërsa policia raporton se një makinë është përplasur me një motor.

Raportohet se nga përplasja është plagosur shoferi i motorit i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Fillimisht ai qëndroi i shtrirë në tokë,  ndërsa pranë ishin mbledhur edhe qytetarë të ndryshëm, të cilët janë ndodhur në rrugë, kur ka ndodhur ngjarja.

“Më datë 22.10.2021, rreth orës 21:15, tek kryqëzimi i Don Boskos, mjeti me drejtues shtetasin B. B, ka aksidentuar motomjetin me drejtues shtetasin I. S, rreth 50 vjeç. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”, thotë policia.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat