Konflikt me pasoja tragjike në Tiranë, qëllohet për vdekje 29-vjeçari

Tirana

Konflikt me pasoja tragjike në Tiranë, qëllohet për vdekje 29-vjeçari

Më: 14 dhjetor 2021 Në ora: 07:54
Foto ilustrim

Një konflikt me pasoja tragjike ka ndodhur pak pas mesnatës në Tiranë në rrugën “Irfan Tomini”.

Policia njofton se shtetasi me inciale J.D.(M)., është konfliktuar me një person ende të paidentifikuar ku ky i fundit e ka qëlluar me armë zjarri.

Shtetasi J. D. (M)., rreth 29 vjeç nuk ka mundur t’i shpëtojë plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në Spitalin Universitar të Traumës.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit ku ka marrë në pyetje shokun e viktimës dhe persona të tjerë në vendngjarje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat