E rëndë, një 39 vjeçar gjendet i pajetë në një dhomë hoteli në Tiranë

Tirana

E rëndë, një 39 vjeçar gjendet i pajetë në një dhomë hoteli në Tiranë

Më: 8 prill 2022 Në ora: 12:25
Ilustrim

Një person është gjetur i pajetë një ditë më parë në një dhomë hoteli në Tiranë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Lord Bajron”, në një dhomë hoteli, ku është gjetur pa shenja jeta dhe pa shenja dhune, shtetasi H. R., 39 vjeç.

Ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë detaj në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarje, policia po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

“Më datë 07.03.2022, në rrugën “Lord Bajron”, në një dhomë hoteli, është gjetur pa shenja jeta dhe pa shenja dhune, shtetasi H. R., 39 vjeç. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat