Aksident në Tiranë, plagoset 21-vjeçarja

Tirana

Aksident në Tiranë, plagoset 21-vjeçarja

Më: 16 prill 2022 Në ora: 18:39
Foto ilustrim

Një 21-vjeçare është plagosur këtë të shtunë, pasi humbi kontrollin e makinës dhe doli nga rruga.

Ajo ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Ende nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërsa është ngritur një grup hetimor nga policia.

“Më datë 16.04.2022, në rrugën “Aleksandër Moisiu”, shtetasja A. M., 21 vjeçe, duke drejtuar mjetin e saj, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, sipas policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat