Përplasen dy makina në Tiranë/ Aksidentohet këmbësorja që po kalonte rrugën

Tirana

Përplasen dy makina në Tiranë/ Aksidentohet këmbësorja që po kalonte rrugën

Më: 20 maj 2022 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Një aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë ku një grua ka mbetur e plagosur.

Policia bën me dije se në rrugën “Thoma Koxhaj”, janë përplasur automjeti me drejtues shtetasin A. I., me automjetin me drejtuese shtetasen A. S.

Për pasojë është dëmtuar shtetasja L. H., 60 vjeçe, që po kalonte rrugën në këmbë, në momentin e përplasjes së automjeteve, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat