Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë

Tirana

Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë

Më: 20 qershor 2022 Në ora: 22:16
Foto ilustrim

Një banesë është përfshirë mbrëmjen e sotme nga zjarri në Tiranë.

Bëhet me dije se në rrugën “Hamdi Sina”, ka rënë zjarr në katin e katërt të një banese dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

“Më datë 20.06.2022, në rrugën “Hamdi Sina”, ka rënë zjarr në katin e katërt të një banese dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes” njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat