Nga Tirana vajza shkon në shtëpinë e të atit në Mallakastër e i vjedh para

Tirana

Nga Tirana vajza shkon në shtëpinë e të atit në Mallakastër e i vjedh para

Më: 22 tetor 2022 Në ora: 10:48
Foto ilustrim

Një 22 vjeçare po procedohet penalisht pasi akuzohet se ka vjedhur një shumë parash në banesën e babait të saj në Mallakastër.

Policia e Fierit informoi se ka nisur hetimet në gjëndje të lirë për të renë që banonte në Tiranë.

"Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasen E. S., 22 vjeçe, banuese në Tiranë, pasi dyshohet se ka vjedhur një shumë parash, në banesën e babait të saj, në Mallakastër" informoi sot policia.

Ndërkohë 2 persona janë arrestuar për dhunë në familje. Njëri prej tyre një 41 vjeçar dyshohet se ka rrahur të vëllanë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat