Shkaktoi aksidentin e frikshëm dje, arrestohet 22-vjeçari në Tiranë, pas denoncimit të së resë që e përndiqte

Tirana

Shkaktoi aksidentin e frikshëm dje, arrestohet 22-vjeçari në Tiranë, pas denoncimit të së resë që e përndiqte

Më: 26 prill 2023 Në ora: 09:58
Pamje nga aksidenti

Një 22-vjeçar është vënë në pranga nga policia e Tiranës, pas kallëzimit të bërë nga një 22 vjeçare, se i kishte marrë aparatin celular dhe e shantazhonte vazhdimisht, për motive të dobëta.

Nga veprimet hetimore ka rezultuar se shtetasi A. A. i gjithashtu duke qarkulluar me automjet, ka përplasur dy automjete dhe një motomjet, me pasojë dëme materiale.

Në cilësinë e provës materiale u sekuestruan 2 aparate celulare dhe automjeti i 22-vjeçarit.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat