Tirana mbushet me postera: Erion Veliaj person në 'kërkim'!

Tirana

Tirana mbushet me postera: Erion Veliaj person në 'kërkim'!

Më: 4 maj 2023 Në ora: 06:07
Postera

Tirana është mbushur me postera mbrëmjen e kësaj të mërkure. 

"Wanted Erion Veliaj për debat me Belon, ta gjeni ku është dhe ku s'është", shkruhet në këto postera. 

Kandidati i opozitës për Tiranën, Belind Këlliçi e ka ftuar disa herë Veliajn në debat publik, por kryebashkiaku ka refuzuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat