Aksident në Tiranë, tre të lënduar

Tirana

Aksident në Tiranë, tre të lënduar

Më: 7 shkurt 2024 Në ora: 14:52
Foto ilustrim

Një aksident është regjistruar në afërsi të një karburanti në Mullet, në Tiranë. Për pasojë kanë mbetur të lënduar  tre shtetas të moshës 17-vjeç. Të lënduarit janë dërguar në spital, ku edhe po marrin trajtim mjekësor.

Sakaq grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

“Më datë 07.02.2024, në afërsi të një karburanti në Mullet, një 24 vjeçar, duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar 3 shtetas të moshës 17 vjeç, të cilët si  pasojë janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

rupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.”, thuhet në njoftimin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat