Aksident në Tiranë, automjeti përplaset me pemën dhe kangjellat e rrugës

Tirana

Aksident në Tiranë, automjeti përplaset me pemën dhe kangjellat e rrugës

Më: 1 mars 2024 Në ora: 10:45
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm te zona e Brrylit në Tiranë.

Raportohet se, dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, e për pasojë njëra prej tyre ka përfunduar duke u përplasur me pemën dhe duke shkatërruar kangjellat e vendosura anë rrugës.

Ndërkohë, automjeti tjetër ka ngelur në mes të rrugës. Dyshohet paraprakisht që shkak është bërë shkelja e semaforit nga njëri prej mjeteve, që ka shkaktuar përplasjen e fortë.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes, ndërsa nuk raportohet për viktima, por vetëm për dëme materiale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat