Aksident në Tiranë, 41-vjeçari përplas të riun me motomjet! Përfundon në spital

Tirana

Aksident në Tiranë, 41-vjeçari përplas të riun me motomjet! Përfundon në spital

Më: 18 maj 2024 Në ora: 14:53
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, ku për pasojë një i ri ka përfunduar në spital.

Specialistët e Komisariatit të Policisë Rrugore arrestuan shtetasin J. B., 41 vjeç, banues në Tiranë.

Kjo pasi në Rrugën e Elbasanit, duke drejtuar mjetin tip “Jeep”, është përplasur me motomjetin me drejtues shtetasin E. D., 27 vjeç, i cili si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat