Halkidiki, destinacioni perfekt për pushime këtë sezon

Turizëm

Halkidiki, destinacioni perfekt për pushime këtë sezon

Më: 27 korrik 2019 Në ora: 06:29
Ilustrim

Keni vendosur t'i bëni pushimet në fund të sezonit dhe akoma nuk e keni zgjedhur destinacionin? Ja një sugjerim ideal....Halkidiki!  

Uji i kaltër, pishat, hotelet luksoze, baret dhe restorantet tradicionale dhe mbi të gjitha muzika e bukur greke mund të shijohen më së miri në Halkidiki. Plazhet e mrekullueshme të saj në Kassandra dhe Sithonia janë ideale për pushime familjare.

Image

Disa nga hotelet që Flamingo Travel ju  sugjeron janë:

Alexander the Great Beach Hotel 4*

20-26 Gusht

2 të rritur + 1 fëmijë

Mëngjes + darkë e përshirë

1400€

Image

Ammon Zeus

25-31 Gusht

2 të rritur + 1 fëmijë

Mëngjes + darkë e përfshirë

1300€

Image

 

Miraggio Thermal Spa Resort 5*

25-31 Gusht

2 të rritur + 1 fëmijë

Mëngjeset e përfshira

2490€

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat