‘Oazi i mrekullive’/ Ja lumi në Shqipëri ku lahen kaq shumë vajza seksi… - Bota Sot
‘Oazi i mrekullive’/ Ja lumi në Shqipëri ku lahen kaq shumë vajza seksi…

Turizëm

‘Oazi i mrekullive’/ Ja lumi në Shqipëri ku lahen kaq shumë vajza seksi…

Më: 16 gusht 2017 Në ora: 21:22
Ky lum është kaq i bukur sa që të shumta janë edhe vajzat shqiptare por jo vetëm, që vendosin të bëjnë nga një banjë në ujërat e kulluara duke ekspozuar dhe hiret e tyre.

Është konsideruar vërtetë si një oaz i paqtë i natyrës së virgjër shqiptare dhe ka bukuri vërtetë mahnitëse.

Po flasim për lumin e mrekullueshëm të Shalës, degë e Lumit Drin që derdhet në Liqenin e Komanit, i cili në vitet e fundit është kthyer në një prej atraksioneve më të mëdha turistike në Shqipëri.

Gati çdo ditë aty janë me dhjetra grupet e turistëve dhe eksploruesve që shkojnë ta vizitojnë dhe pse jo, të kridhen në ujërat e kristalta dhe të ftohta të Shalës.

Ky lum është kaq i bukur sa që të shumta janë edhe vajzat shqiptare por jo vetëm, që vendosin të bëjnë nga një banjë në ujërat e kulluara duke ekspozuar dhe hiret e tyre.

Në plazhet e vogla të këtij lumi, syri të shikon aq shumë vajza të bukura, sa që është e pamundur që ta lësh pa vizituar atë…

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera