Katër turiste të huaja dalin lakuriq në Theth - Bota Sot
Katër turiste të huaja dalin lakuriq në Theth

Turizëm

Katër turiste të huaja dalin lakuriq në Theth

Më: 30 gusht 2017 Në ora: 11:04
Turistet

Thethi është një atraksion turistik, i cili kohët e fundit është vizituar edhe nga shumë tusistë të huaj.

Por disa tursite kanë bërë një veprim të pazakontë.

E themi këtë, pasi ato kanë pozuar gjysëm lakuriq.

Vajzat janë nga Gjermania, Australia, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Kandaja. Ato janë ngjitur së bashku në bjeshkën e Thethit vetëm e vetëm për të realizuar këtë foto.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test