4 ushqime që ju japin ndjesinë e ngopjes

Ushqime

4 ushqime që ju japin ndjesinë e ngopjes

Më: 7 shtator 2022 Në ora: 21:24
Foto ilustrim

Nëse keni një ditë të ngarkuar dhe nuk keni kohë të konsumoni vaktet në orarin e duhur, apo edhe nëse dëshironi të dobësoheni, dietologët këshillojnë këto 4 ushqime.

Ato do t’iu krijojnë ndjesinë e ngopjes për ore të tëra dhe në të njëjtën kohë kanë shumë vlera ushqyese:

Gjalpë kikiriku

Fasulet

Stikat

Veza e zier mirë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat