Mos u stresoni më! 1 gotë nga kjo pije, dhe hiqni yndyrat e akumuluara gjatë ditës - Bota Sot
Mos u stresoni më! 1 gotë nga kjo pije, dhe hiqni yndyrat e akumuluara gjatë ditës

Ushqime

E shtunë, 20 tetor 2018

Mos u stresoni më! 1 gotë nga kjo pije, dhe hiqni yndyrat e akumuluara gjatë ditës

Më: 7 qershor 2018 Në ora: 15:47

Ne kemi një “armë sekrete” që ju mund ta pini para se të shkoni në shtrat.Kjo pije do të nxisë metabolizmin tuaj dhe do djegë kaloritë ndërkohë që ju jeni duke fjetur.

Ja në cilën stinë duhet të keni më shumë kujdes nga sulmet në zemër

Receta:

Përbërësit

2 kastraveca

1 limon organik

1 lugë xhenxhefil

1 lugë lëng aloe vera

1 lugë kafe majdanoz

2 gota ujë kokosi

Udhëzime:

Vendos përbërësit në një blender dhe trazojini. Më pas e pini menjëherë!

Pse kjo recetë funksionon Majdanozi është i mbushur me antioksidantë, me vitamina esenciale dhe minerale. Limoni nxit metabolizmin tuaj dhe ndihmon në uljen e toksinave. Xhinxheri gjithashtu nxit metabolizmin tuaj dhe ka disa përfitime të shumta shëndetësore për aparatin tretës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test