Aksident i rëndë në Vlorë, makina përfundon në kanalin ku po punohej në rrugë

Vlora

Aksident i rëndë në Vlorë, makina përfundon në kanalin ku po punohej në rrugë

Më: 15 janar 2021 Në ora: 22:28
Foto Ilustrim

Mbrëmjen e sotme, një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Gjormë të Vlorës.

Burimet për mediat bëjnë me dije se një mjet tip “Ford” ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal.  

Për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i mjetit dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nga përplasja mjeti ka pësuar dëmtime të mëdha.

Në këtë aks vijojnë punimet  për projektin e rrugës së lumit të Vlorës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat