E rëndë në Vorë/ E mitura denoncon 24-vjeçaren për abuzim seksual

Vlora

E rëndë në Vorë/ E mitura denoncon 24-vjeçaren për abuzim seksual

Më: 28 janar 2021 Në ora: 10:52
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vorë, ku 15-vjeçarja ka denoncuar një 24-vjeçare se e ka mashtruar dhe ka abuzuar seksualisht me të.

Nuk dihet akoma identiteti i 24-vjeçares e cila është shpallur në kërkim dhe po punohet për kapjen e saj.

E mitura ka deklaruar në polici se A.Sh.  e ka mashtruar dhe më pas ka abuzuar me të.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Vorë, u bë shpallja në kërkim e shtetases A. Sh., 24 vjeçe, pasi dyshohet se  ka mashtruar dhe ka kryer marrëdhenie seksuale me një shtetase të mitur 15-vjeçare. Punohet për kapjen e shtetases A. Sh dhe për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Materialet iu dërguan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të metejshme hetimore”, shkruhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat