50-vjeçarja hidhet nga spitali në Vlorë

Vlora

50-vjeçarja hidhet nga spitali në Vlorë

Më: 1 shkurt 2021 Në ora: 12:59
Foto ilustrim

Një 50-vjeçare është hedhur nga spitali psikiatrik i Vlorës mëngjesin e kësaj të hëne. Bëhet me dije se 50-vjeçarja e identifikuar me inicialet H.Xh ndodhet nën kujdesin e mjekëve në gjendje të rëndë shëndetësore.

Njoftimi:

Vlorë/Informacion paraprake

Më datë 01.02.2021, rreth orës 09:10, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e spitalit psikiatrik, shtetasja H. Xh., 50 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat