Aksident i frikshëm, makina përmbyset në mes të rrugës

Vlora

Aksident i frikshëm, makina përmbyset në mes të rrugës

Më: 13 maj 2021 Në ora: 19:23
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur pasditen e së enjtes në Vlorë, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Për pasojë njëra u përmbys në rrugë.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit shtetasi A. H., 40 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat