Disa ushtarakë shtrihen në spitalin e Vlorës, dyshohet se janë helmuar

Vlora

Disa ushtarakë shtrihen në spitalin e Vlorës, dyshohet se janë helmuar

Më: 6 gusht 2021 Në ora: 21:57
Spitali i Vlorës

Paraqiten në urgjencë disa ushtarakë që dyshohet se janë helmuar nga ushqimi. 

Disa kanë marrë ndihmën e parë mjekësore në qendrën shëndetësore Orikum.

Ata më pas janë çuar në urgjencën e Vlorës.

Informacionet paraprake bëjnë me dije se ushtarakët nuk kanë probleme serioze.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat