Shi në plazh, pushuesit nuk largohen nga deti me dallgë

Vlora

Shi në plazh, pushuesit nuk largohen nga deti me dallgë

Më: 26 gusht 2021 Në ora: 13:11
Foto

Jo vetëm dielli dhe temperaturat e larta tërheqin njerëzit në brigjet e detit.

Edhe deti me dallgë e mot të vranët ku pikat e shiut bëjnë sfidë me notin e njerëzve që preferojnë të shijojnë plazhin ndryshe nga herët e tjera.

Ditën e sotme, në Vlorë shënohet temperatura 27 gradë.

Por, ka kryesisht vranësira, por nuk mungojnë edhe reshjet e shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat