E rëndë/ Nëna hidhet nga pallati bashkë me fëmijën

Vlora

E rëndë/ Nëna hidhet nga pallati bashkë me fëmijën

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 12:48
Ilustrim

Tronditëse në Vorë, hidhet nga pallati një grua 35 vjeçe bashkë me fëmijën e saj 2 vjeç.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur në lagjen ‘Pavarësia’.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij veprimi kriminal, ndërsa kanë qenë banorët ata që kanë njoftuar ambulancën dhe policinë.

Informacionet e para thonë se gruaja dhe fëmija ndodhen në spital, në gjendje të rëndë për jetën.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat