“Nesër nga këtu nisim zyrtarisht realizimin e ëndrrës...”, Rama jep lajmin e shumëpritur

Vlora

“Nesër nga këtu nisim zyrtarisht realizimin e ëndrrës...”, Rama jep lajmin e shumëpritur

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 22:00
Nesër do të nisë puna për ndërtimin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës

Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur sot se nesër do të nisë puna për ndërtimin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës.

Ai ka shpërndarë pamjet në rrjetet sociale.

Rama i entuziazmuar shkruan se do të realizohet ëndrra e kahershme e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës.

“Nesër nga këtu nisim zyrtarisht realizimin e ëndrrës së kahershme të Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës...”, shkruan Rama.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat