Lojërat e fatit/ Policia aksion blic në lokalet e Vlorës

Vlora

Lojërat e fatit/ Policia aksion blic në lokalet e Vlorës

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 21:06
Foto nga vendi i ngjarjes

Fenomieni për Lojërat e fatit nuk ka të ndalur.

Policia e Vlorës është duke kryer një aksion për evidentimin dhe sekuestrimin e lojrave të fatit që janë në lokale të ndryshme të Vlorës.

Deri më tani, raportohet se janë bllokuar disa lokale që kanë mbajtur materiale që kryenin veprimtarinë si dhe materialet.

Media do t'iu mbajtë të informuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat