Aksidentohet në punë 34-vjeçari grek në Vlorë

Vlora

Aksidentohet në punë 34-vjeçari grek në Vlorë

Më: 21 dhjetor 2021 Në ora: 15:33
Foto ilustrim

Një 34-vjeçar grek me iniciale V.V. është paraqitur në spitalin e Vlorës ditën e sotme të marrë ndihmë mjekësore.

Policia bën me dije se ai është dëmtuar në dorë në një anije tregtare gazi ku punon si teknik.

“Më datë 21.12.2021, rreth orës 14:10, në spitalin Rajonal Vlorë, është paraqitur shtetasi grek V. V., 34 vjeç, banues në Athinë, i cili është dëmtuar në dorë, në një anije tregtare gazi ku punon si teknik.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat