Në ditën e dytë të vitit të ri, manastiri i Zvërnecit mbushet me vizitorë

Vlora

Në ditën e dytë të vitit të ri, manastiri i Zvërnecit mbushet me vizitorë

Më: 2 janar 2022 Në ora: 16:10
Vlora

Dita e dyte e 2022 ka regjistruar nje numer te larte vizitoresh ne manastirin e Zvernecit. Te intervistuar ata kane shprehur urimet per vitin 2022.

Teksa flasin per 2021 ata permendin faktorin negativ covid.

Të pyetur se përse kanë zgjedhur manastirin e Zvernecit ata shprehen se e kanë zgjedhur per bukurite qe ai ofron.

Temperaturat e larta dhe pamja e mrekullueshmr kane bere qe te gjithe vizitoret ti drejtohen Zvernecit ne kete 2 janar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat