Makina përfshihet nga flakët në Vlorë, policia jep detajet

Vlora

Makina përfshihet nga flakët në Vlorë, policia jep detajet

Më: 2 janar 2022 Në ora: 22:02
Foto nga vendi i ngjarjes

Një makinë tip Volkswagen ka marrë flakë sot ne orët e mbrëmjes në lagjen Karabash të Vlorës.

Banorët që kanë parë tymin që po dilte nga makina kanë njoftuar policinë dhe zjarrfikësit të cilët bënë te mundur fikjen e zjarrit.

Policia njofton se makina ishte në pronësi të shtetasit me iniciale G.C, dhe mjeti ishte i parkuar.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat