Plagosja/ 37-vjeçari u qëllua nga një makinë Range Rover në lëvizje

Vlora

Plagosja/ 37-vjeçari u qëllua nga një makinë Range Rover në lëvizje

Më: 5 janar 2022 Në ora: 22:23
Foto ilustrim

37-vjeçari Diego Hanaj në Vlorë është plagosur brenda një supërmarketi në lagjen ‘Pavarësia’.

Bëhet e ditur se një makinë tip ‘Range Rover’ ka qëlluar drejt 37-vjeçarit, tre herë, nga të cilat një plumb e kapi në dorë.

Pas plagosjes makina ka ikur në drejtim të paditur.

Ndërkohë që policia si dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për hetime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat