Gjendet i pajetë në banesë i moshuari, ja dyshimet e policisë

Vlora

Gjendet i pajetë në banesë i moshuari, ja dyshimet e policisë

Më: 25 janar 2022 Në ora: 19:37
Foto ilustrim

Një 72-vjeçar është gjetur pa shenja jeta jetë në banesën e tij në Vlorë.

Uniformat blu bëjnë me dije se 72-vjeçari R.P., nuk kishte shenja dhune në trupin e tij, ndërsa paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 25.01.2022, rreth orës 17:30, në lagjen “Pavarsia”,  Vlorë është gjetur pa shenja jete, në banesën  e tij  shtetasi  R. P.,  72 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, paraprakisht dyshohet vdekje natyrale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat