Aksident në Lungomare të Vlorës, plagosen 2 vajza

Vlora

Aksident në Lungomare të Vlorës, plagosen 2 vajza

Më: 1 prill 2022 Në ora: 20:29
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lungomare të Vlorës.

Burime për Ora News bëjnë me dije se janë përplasur 2 makina, një Benz dhe një tip Mazda.

Si pasojë e aksidentit janë lënduar dy vajzat.

Që ndodheshin në automjetin tip Mazda.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat