Shkrumbohen dy automjete në Vlorë, detajet e para nga ngjarja

Vlora

Shkrumbohen dy automjete në Vlorë, detajet e para nga ngjarja

Më: 8 prill 2022 Në ora: 08:28
Ilustrim

Dy automjete janë shkrumbuar nga flakët në Vlorë mbrëmjen e sotme.

Janë djegur një furgon me targa greke dhe një automjeti tip ‘Benz’, ndërsa kanë qenë në parkuar në momentin që kanë shpërthyer në flakë.

Nuk dihet ende se cilët janë pronarët e automjeteve.

Policia ka nisur hetimet mbi ngjarjen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat