Panik në Vlorë/ Gjendet një pako e dyshimtë në zonën e plazhit të vjetër

Vlora

Panik në Vlorë/ Gjendet një pako e dyshimtë në zonën e plazhit të vjetër

Më: 25 prill 2022 Në ora: 16:04
Foto nga vendi i ngjarjes

Një pako e dyshimtë është gjetur pak caste më parë në Vlorë.

Ngjarja është shënuar në zonën e plazhit të vjetër, ndërsa pako e dyshimtë ndodhet në mes të rrugës.

Në vendngjarje kanë mbërritur sakaq efektivët e policisë të cilët kanë marrë masa duke vendosur perimetrin e sigurisë. Grupi hetimor me ekspertët përkatës po kryejnë veprimet e mëtejshme për zbulimin dhe përcaktimin e përbërjes së saj.

Njoftimi i policisë:

Më datë 25.04.2022, rreth orës 14:40, në lagjen ” 1 Maji”, Vlorë, në zonën e plazhit të vjetër është konstatuar një pako e vogël, e zezë, e mbështjell me plasmas me ngjyrë të errët.

Grupi hetimor me ekspertët përkatës po kryejnë veprimet e mëtejshme për zbulimin dhe përcaktimin e përbërjes së saj.

Shërbimet e policisë kanë marrë masa duke vendosur perimetrin e sigurisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat