Alarm për lëndë eksplozive në Vlorë, pako në mes të rrugës

Vlora

Alarm për lëndë eksplozive në Vlorë, pako në mes të rrugës

Më: 25 prill 2022 Në ora: 16:16
Foto ilustrim

Alarm per bombe ne qytetin e Vlores.

Nje pako e zeze e mbeshtjelle me plasmas me ngjyre te erret, ne mes te rruges ne zonen e plazhit te vjeter, ka vene ne levizje policine,.

Më datë 25.04.2022, rreth orës 14:40, në lagjen ” 1 Maji”, Vlorë, në zonën e plazhit të vjetër është konstatuar një pako e vogël, e zezë, e mbështjell me plasmas me ngjyrë të errët.

Grupi hetimor me ekspertët përkatës po kryejnë veprimet e mëtejshme për zbulimin dhe përcaktimin e përbërjes së saj.

Shërbimet e policisë kanë marrë masa duke vendosur perimetrin e sigurisë., ben te ditur policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat