Trafik i rënduar në akset kryesore të qytetit të Vlorës

Vlora

Trafik i rënduar në akset kryesore të qytetit të Vlorës

Më: 5 qershor 2022 Në ora: 11:57
Trafik i rënduar në akset kryesore të qytetit të Vlorës

Dyndja e pushuesve vendas dhe të huaj drejt Vlorës ka sjellë paralizim të qytetit.

Akset në të cilat ka trafik të rënduar janë Lungomare, Transballkanike, ndërsa aksi më problematik mbetet ai Vlorë-Orikum nga zona e Ujit të Ftohtë deri pranë Radhimës.

Radhët e automjeteve janë të gjata ,Policia rrugore dhe ajo e rendit në teren për të normalizuar situatën.

Byepassi i Vlorës mbetet jashtë funksionit deri në korrik.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat