Gjendet një person i mbytur në detin e Vlorës

Vlora

Gjendet një person i mbytur në detin e Vlorës

Më: 9 qershor 2022 Në ora: 14:49
Foto ilustrim

Një person është gjetur i mbytur në detin e Vlorës.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se trupi i viktimës është gjetur në det pranë kalatës së Portit.

Ndërkohë ekipet përkatëse po nxjerrin trupin e viktimës nga deti.

Dyshohet se viktima është rreth 50 vjeç.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat