Anije të NATO-s zbarkojnë në portin e Vlorës, dalin pamjet

Vlora

Anije të NATO-s zbarkojnë në portin e Vlorës, dalin pamjet

Më: 30 korrik 2022 Në ora: 07:36
Anijet e NATO-s në portin e Vlorës

Anije të NATO-s kanë zbarkuar ditën e djeshme në portin e Vlorës.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se përfaqësues të NATO-s do të zhvillojnë një takim me pushtetin lokal të Vlorës.

Më pas do të nisin pastrimin e gjirit të Vlorës.

Këto predha nën ujore mund të jenë të paplasura në bregdet dhe mund të jenë rrezik për shpërthim duke rrezikuar mjetet lundruese.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat