Po qëndronte në breg të detit, 67-vjeçarja vdes nga infarkti në Vlorë

Vlora

Po qëndronte në breg të detit, 67-vjeçarja vdes nga infarkti në Vlorë

Më: 30 korrik 2022 Në ora: 16:12
Ilustrim

Një 67-vjeçare ka humbur jetën në Vlorë, teksa qëndronte në breg të detit.

Policia njofton se ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:20, në lagjen “Uji i Ftohtë”.

Bëhet fjalë për Ilirjana Hymetin nga Tirana.

67-vjeçares dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë ka vdekur në spitalin e Vlorës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat