Policia ‘blindon’ Vlorën, kontroll çdo mjeti me xhama të zinj

Vlora

Policia ‘blindon’ Vlorën, kontroll çdo mjeti me xhama të zinj

Më: 4 shtator 2022 Në ora: 00:04
Foto ilustrim

Forca policie kanë zbarkuar mbrëmjen e sotme në Vlorë e kanë kryer kontrolle ndaj makinave me xhama të zinj.

Uniformat blu dhe forcat “Shqiponja” kanë zbritur në terren duke ndaluar automjetet në qarkullim, si dhe duke kontrolluar brenda tyre, drejtuesit dhe pasagjerët.

Ky aksion vjen vetëm një ditë pas atentatit që iu bë dy efektivëve të policisë në Vlorë, Anxhelo Breshani dhe Nako Mehmetaj.

Për ngjarjen në fjalë është shpallur në kërkim 37-vjeçari me tre gjeneralitete, Diego Haxhiraj alias Teki Haxhiraj alias Diego Hanaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat