Humb kontrollin e “Benz-it”, plagoset 55-vjeçari në Vlorë

Vlora

Humb kontrollin e “Benz-it”, plagoset 55-vjeçari në Vlorë

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 18:01
Foto ilustrim

Një 55-vjeçar ka mbetur i lënduar pasi ka humbur kontrollin e mjetit me të cilin po udhëtonte këtë të mërkurë në Vlorë.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:40, në vendin e quajtur rrethrrotullimi i Nartës,.

Automjeti tip “Benz” që drejtonte shtetasi me iniciale T.Xh. ka dalë nga rruga dhe për pasojë është dëmtuar vetë drejtuesi, i cili u transportua në spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat