Thirret në SPAK kryebashkiaku i Vlorës

Vlora

Thirret në SPAK kryebashkiaku i Vlorës

Më: 13 tetor 2022 Në ora: 10:16
Dritan Leli

Kryetari i bashkisë së Vlorës, Dritan Leli është thirrur këtë të enjte, 13 tetor në Prokurorinë e Posaçme SPAK.

Kujtojmë që kjo është hera e dytë që Leli merret në pyetje nga SPAK.

Herën e parë pas daljes nga prokuroria e Posaçme Leli i pyetur nga gazetarët u përgjigj:

“Pyesni SPAK për më shumë informacione".

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat