Kërcet thika mes punonjëseve të OSHEE-së në Vlorë

Vlora

Kërcet thika mes punonjëseve të OSHEE-së në Vlorë

Më: 3 nëntor 2022 Në ora: 14:52
Foto ilustrim

Një punonjës i OSHEE-së në Vlorë gjatë një konflikti të çastit ka plagosur me thikë një koleg të tijin në lagjen ‘Uji i Ftohtë’.

Raportohet se shtetasi me iniciale N. Zh. ka goditur me mjet prerës thikë, shtetasin K. Sh..

Ky i fundit ka përfunduar në spital dhe gjendet nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, N. Zh. është shoqëruar në ambientet e Komisariatit të Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat