Vidhet gjatë natës dyqani me pajisje elektronike në Vlorë

Vlora

Vidhet gjatë natës dyqani me pajisje elektronike në Vlorë

Më: 7 nëntor 2022 Në ora: 09:17
Foto ilustrim

Një dyqan me pajisje elektronike është vjedhur gjatë natës në Vlorë.

Dyqani ndodhet në bulevardin e Vlorës, pranë shkollës profesionale Industriale.

Bëhet fjalë për një dyqan që tregton pajisje elektronike.

Blutë e Vlorës kanë shkuar prej mëngjesit në vendin e ngjarjes teksa po kryejnë ekspertizën për të marr provat përkatëse.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat