Iu gjet kokainë, vihet në pranga 29-vjeçari në Vlorë

Vlora

Iu gjet kokainë, vihet në pranga 29-vjeçari në Vlorë

Më: 10 maj 2024 Në ora: 17:27
Foto ilustrim

Një 29-vjeçar është vënë në pranga, pasi iu gjet kokainë.

Policia e Vlorës i bëri një kontroll fizik të riut me iniciale J. M., ku më pas iu gjetën dhe sekuestruan një sasi lënde të dyshuar narkotike kokainë.

Ndër të tjera, një ngjarje ka ndodhru po ashtu në Sarandë, ku 29-vjeçarja me iniciale A. S., është kallëzuar nga shtetasja M. H.

Ky denoncim ka ndodhur pasi është pretenduar se 29-vjeçarja e ka penguar të hyjë në biznes, të cilin ia ka marrë me qira asaj.

Materialet iu referuan Prokurorive, për veprime të mëtejshme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat