Gjendet një trup i pajetë anës Vjosës

Vlora

Gjendet një trup i pajetë anës Vjosës

Më: 13 maj 2024 Në ora: 07:51
Foto ilustrim

Gjendet një trup i pajetë anës lumit të Vjosës.

Personi i pajetë është rreth 65 vjeç.

Paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale, por policia është duke hetuar lidhur me rastin në fjalë.

Trupi i pajetë është parë nga banorët e zonës dhe më pas është lajmëruar policia e Vlorës , e cila ka bërë këqyrjen e vendit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat